Nefertiti Aesthetic Güzellik Merkezi açıldı

Ağustos 3, 2021·News·2 min·

Türkiye ve Yurt dışında verdiği hizmetleriyle […]

Türkiye ve Yurt dışında verdiği hizmetleriyle adından söz ettiren Nefertiti Aesthetic güzellik merkezi, Antalya’nın Alanya ilçesinde hizmete açıldı.

Kadınların en temel ihtiyaçları arasında yer alan kişisel bakım hizmetleri ve güzellik hizmetlerini bir arada buluşturan Nefertiti Aesthetic markası, artık Alanya’da da kadınların vazgeçilmezi olacak. Şemşat Çelik’in açtığı güzellik merkezinde, bölgesel zayıflama cihazı, cilt çatlağı onarım cihazı, IPL Lazer ve bunun yanı sıra cilt bakımı sırasında kendinizi çok özel hissetmenizi sağlayacak olan HydraFacial ile tanışacaksınız.

Sadece güzellik salonu değil kalıcı makyaj ve masaj hizmetleri de burada bulunuyor. Sektöre 14 yaşındayken Turkmenistan’ın Aşgabat bölgesinde hizmet veren bir salonda başlayan ve yıllardır sektör içerisinde kalarak, bu alanda eğitimleri alıp kendisini geliştiren Şemşat Çelik, “Lise yıllarım bitikten sonra Estetik ve Güzellik hizmetleri alanında eğitimimi tamamladım . 2000 senesinde Antalya’ya taşınarak, 9 sene boyunca çeşitli güzellik salonlarında ve kendi işletmemde hizmet verdim. Artık Nefertiti Aesthetic markasıyla hizmet vereceğiz” dedi

Kalıcı Çözümler

Cilt analizi ve ihtiyaca göre hizmet anlayışı ile Alanya’nın en
kaliteli Güzellik Merkezi olarak sizlere hizmet etmekten
mutluluk duyuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti Esası. En iyi kampanyalar, güzellik salonu
kadromuz ile uygun dermapen ve hydrafacial cilt bakımı
fiyatları için bizi arayın.

Ücretsiz Danışmanlık

Merak Ettiğiniz Konular Hakkında Bilgi Almak ve Rezervasyon
Oluşturmak İçin Hemen Arayın! Son Teknoloji Cihazlar. En Uygun
Fiyat Garantisi.

Alanya Güzellik Merkezi

İhtiyaçlarınıza yönelik sizlere profesyonel danışmanlık hizmeti
sağlıyoruz.

Sizlerde Alanya cilt bakım merkezleri içinde en kaliteli hizmeti veren kurumumuzdaki hizmetlerden en iyi şekilde faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizi arayalım ve randevu saatiniz kesinleştirelim. Bu sayede geldiğinizde sizi bekletmeden işlemlerinizi gerçekleştirelim.

İlginizi Çekebilir