For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Kullanım Koşulları.
I Accept

Buz Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları (Orijinal Buz Lazer)

  1. Meryem K. – Ankara: “Buz Lazer epilasyonu yaptırdım ve sonuçlardan çok memnunum! Özellikle acısız olması benim için önemliydi ve gerçekten de beklediğimden çok daha konforlu bir deneyim oldu. Uygulama sonrası cildim pürüzsüz ve yumuşacık. Kesinlikle tavsiye ederim.”
  2. Ahmet T. – İstanbul: “Eskiden lazer epilasyonun acı verici olduğunu düşünüyordum, ancak Buz Lazer ile bu düşüncem tamamen değişti. İşlemin hızlı olması ve soğutma mekanizması sayesinde neredeyse hiç acı hissetmedim. Şu ana kadar yaptırdığım en etkili epilasyon yöntemi.”
  3. Ayşe Y. – İzmir: “Buz Lazer, ten rengim ne olursa olsun etkili sonuçlar verdi. Esmer tenliyim ve daha önceki denemelerimde istediğim sonuçları alamamıştım. Ancak Buz Lazer ile bu sorun ortadan kalktı. Hem hızlı hem de etkili bir yöntem.”
  4. Eren D. – Antalya: “Soprano Ice Platinum (Buz Lazer) ile tanıştıktan sonra diğer lazer epilasyon yöntemleri benim için geride kaldı. Hassas bölgelere bile rahatlıkla uygulanabilmesi, benim için büyük bir avantaj oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum!”
  5. Gizem A. – Bursa: “İnce tüylerim olduğu için önceki lazer epilasyon denemelerimde istediğim sonuçları alamamıştım. Ancak Buz Lazer ile bu sorunum da çözüldü. Hem etkili hem de konforlu bir şekilde tüylerimden kurtuldum. Teşekkürler Buz Lazer!”

Daha Fazla Video İçeriği