Göbek Bölgesi

Estetik ve Rahatlığı Nefertiti Estetik'te Keşfedin!

Nefertiti Aesthetic

Son Güncelleme Oca 30, 2024

Göbek Bölgesi hakkında detaylı bilgi ve Nefertiti Aesthetics Alanya'nın Göbek Bölgesi ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için sayfayı aşağı kaydırın.

Göbek bölgesindeki istenmeyen tüylerle baş etmek artık daha kolay! Nefertiti Estetik, Suprano Titanium Buz Lazer teknolojisi ile sunulan göbek bölgesi lazer epilasyon hizmetiyle sizlere konforlu ve etkili bir çözüm sunuyor.

Neden Göbek Bölgesi Lazer Epilasyon?

Göbek bölgesindeki tüyler, estetik görünümü etkileyen önemli bir detaydır. Geleneksel tüy alma yöntemleri, bu hassas bölgede cilt tahrişine ve batıklara neden olabilir. Göbek bölgesi lazer epilasyon ile tüylerden kalıcı olarak kurtulmak, cildinizi pürüzsüzleştirmek ve bakımını sağlamak mümkündür.

Neden Nefertiti Estetik?

Nefertiti Estetik, göbek bölgesi lazer epilasyonunda uzmanlaşmış deneyimli estetik uzmanları ve modern teknolojisi ile öne çıkan bir güzellik merkezidir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her müşterisinin konforunu düşünerek kişiselleştirilmiş hizmet sunar.

Randevu Alın ve Rahatlığın Tadını Çıkarın!

Eğer göbek bölgesindeki tüylerden kalıcı olarak kurtulmak ve konforlu bir deneyim yaşamak istiyorsanız, Nefertiti Estetik’ten göbek bölgesi lazer epilasyon hizmeti alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaret edin veya bizi arayarak uzman ekibimizden detaylı bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Estetik ve rahatlığı bir arada yaşamak için Nefertiti Estetik her zaman yanınızda!

Göbek Bölgesi içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve kayıt tarihindeki ve/veya öncesine dayanan verilerle hazırlanmıştır. Bu yazıda sunulan bilgiler, genel bir bilgi sağlama amacı taşır ve sağlık uzmanının bireysel değerlendirmesi yerine geçmez.

Sıkça Sorulan Sorular (FAQs): Göbek Bölgesi Epilasyonu

Bu bölümde, Nefertiti Aesthetic'in Göbek Bölgesi ile ilgili sıkça sorulan sorulara kısa cevaplar bulabilirsiniz. İlgili konularda daha fazla bilgi almak veya özel sorularınızı sormak için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 • Lazer epilasyon vücudun neredeyse her bölgesine uygulanabilir. Ancak epilasyonun yapıldığı bölgeye göre doğru cihaz seçimi yapmak çok önemlidir. Bunun yanında işlem esnasında göz bölgesinin lazer ışınlarıyla temas etmemesi gerekir. Bu sebeple riski azaltmak amacıyla hastaya özel gözlükler takılabilir. Göz çukuru ve kulak içi bölgeleri hariç vücudun geri kalan kısımları lazer epilasyon yapılmaya müsaittir. Lazer epilasyon yapılabilecek bölgeler aşağıda sıralanmıştır:

  Göğüs Bölgesi Lazer Epilasyonu

  Bu epilasyon bölgesi erkekler tarafından sıklıkla tercih edilir. Kişinin isteğine göre göğüs bölgesindeki tüylerin tamamı alınabilir ya da tüylerin sayısı azaltılarak seyreltilebilir. Göğüs bölgesinde kişinin ten rengine göre Alexandrite ya da Diode tipteki lazer cihazları kullanılabilir.

  Bacak Bölgesi Lazer Epilasyonu

  Kadınlar ve erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen bir epilasyon bölgesidir. Üst bacak ve alt bacaktaki tüyler birlikte ya da ayrı ayrı yok edilebilir. Bacaktaki tüyler genelde geniş bir alanı kapladığından kişinin epilasyon yaptırması gereken seans sayısı diğer bölgelere göre daha fazla olabilir.

  Genital Bölgeler Lazer Epilasyonu

  Genital bölge epilasyonu istenmeyen tüylerden kurtulmak için son derece zararsız ve kolay bir yöntemdir. İşlem sırasında genital bölgeyle ilişkili herhangi bir doku veya organ hasar görmez. Bu bölgeye yapılan lazer epilasyonlar oldukça başarılı sonuçlar verir. Bölgedeki tüyler genellikle kalın ve koyu renkli olduğu için işlemin tamamlanması 5 - 6 seans sürebilmektedir.

  Sırt Bölgesi Lazer Epilasyonu

  Sırt bölgesinde lazer epilasyon uygulaması sıklıkla erkekler tarafından tercih edilir. Sırt bölgelerindeki kıllara sadece estetik sebeplerle değil aynı zamanda kıl dönmesi tehlikesinin engellenmesi amacıyla da lazer epilasyon yaptıran birçok kişi bulunmaktadır. Bunun yanında kişiler genellikle sırtlarındaki kılları kendi başlarına alamayacağından bu bölgede lazer epilasyon uygulamasının yapılması oldukça konforlu bir seçenek olacaktır. Sırtta yapılan epilasyon işlemlerinde genellikle derine inme yeteneği olan lazerler kullanılır. Bu sebeple sırt bölgesinde genellikle Diode tipi lazerler kullanılmaktadır. Diğer lazer türleri genellikle sırtta bulunan derin kıl köklerine ulaşamazlar.

  Kol Bölgesi Lazer Epilasyonu

  Kol bölgesine yapılan lazer epilasyonlar ortalama 10 seans civarı sürmektedir. Bu bölgedeki tüyler genellikle ince bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla Diode lazer kolda daha iyi sonuç vermektedir. Kol bölgesine lazer epilasyon yaptırmadan önce mevsim de dikkate alınmalıdır. İnsanların genellikle açık kollu kıyafetler giydiği yaz aylarında epilasyon yapılan bölge hassaslaşıp güneşe maruz kalacağından kişide olumsuz yan etkiler meydana gelebilir. Bu yüzden kol epilasyonu için genellikle kış mevsimi tercih edilmektedir.

  Boyun Bölgesi Lazer Epilasyonu

  Boyun bölgesi lazer epilasyon, ekseriyetle erkeklerin tercih ettiği bir uygulamadır. Zira boyun bölgesinde kıllanmaya bağlı olarak, kıl dönmesi ve sivilce oluşumu sıklıkla görülebilir. Aynı zamanda birey tıraş olurken jiletle veya makineyle cildini tahriş edip kanamaya sebebiyet verebilir. Bu sorunların çözümü için lazer epilasyon en etkili yöntemdir. Kişinin isteğine göre bölgedeki kıllar seyreltilebilir ya da tamamen yok edilebilir.

  Ense Bölgesi Lazer Epilasyonu

  Birçok kişi ense ve sırt bölgesindeki tüylenmeden rahatsızlık duymaktadır. Bu tüylenme genellikle erkeklerde görülse de kimi zaman kadınlarda da görülebilir. Ensedeki tüylerin çok ince olduğu durumlarda lazer yönteminin başarılı olma ihtimali azalır. Ense bölgesindeki tüyler erkeklerde kadınlara kıyasla daha yoğun olduğundan başarı oranı daha yüksektir. Yine de bölgedeki kılların tamamen temizlenmesi yaklaşık 10 seans sürebilmektedir.

  Bikini Bölgesi Lazer Epilasyonu

  Bikini bölgesinde uygulanan lazer uygulaması oldukça başarılı sonuçlar verir. Lazer işlemi yaklaşık 6 seans boyunca devam edebilir. Bu süreçten sonra bikini bölgesinde kıl oluşumu gözlenmez.

  Koltuk Altı Lazer Epilasyonu

  Koltuk altı lazer epilasyon uygulamaları ise herkes tarafından uygulanabilen bir epilasyon türüdür.  Hem kadınlar hem de erkekler, büyük kolaylık sağlaması açısından, bu uygulamayı tercih etmektedir. Ayrıca bunun yanı sıra, estetik ve hijyenik birçok sebep de bulunmaktadır. Koltuk altı bölgesi, lazer epilasyona olumlu yanıt veren bir bölgedir. Yaklaşık 4 - 6 seansta kişinin sahip olduğu kıllar seyreltilir veya tamamen yok edilir. Bunun yanında bölgedeki kılların yok edilmesiyle kişinin koltuk altında kıl dönmesi oluşma riski de ortadan kalkar. Bu bölgeye yapılan epilasyonun lenf bezlerine herhangi bir zararı yoktur. Zira epilasyon esnasında vücuda verilen ışınlar derinin üst tabakasına yöneliktir ve daha alt katmanlara ilerleyemezler.
 • Lazer epilasyon uygulaması yapılırken kişinin durumuna göre seçilebilecek 4 adet lazer türü mevcuttur. Yapılacak epilasyon işleminin en iyi sonucu vermesi için işlem öncesinde kişiye en uygun lazer tipini seçmek son derece önemlidir. Doktor hangi lazer yönteminin seçileceğine kişinin vücudundaki tüy yapısını, tüy rengini ve cilt yapısını inceleyerek karar verir. Seçilen lazerlerin temel farkı aralarındaki dalga boyudur. Dalga boyu temel olarak lazerin deriye ve kıl köklerine ne oranda nüfuz edeceğini belirler. Günümüzde yaygın olarak kullanılan lazer epilasyon çeşitleri Ruby Lazer, Diode Lazer, Alexandrite Lazer ve Nd Yag Lazer olarak sıralanabilir. Alexandrite Lazer: Günümüzde en sık kullanılan epilasyon çeşitlerinden birisi Alexandrite lazer epilasyonudur. Bu tipteki lazer epilasyon cihazlarının dalga boyutu 755 nm'dir. Bu tipteki cihazlar oldukça konforlu ve pratiktir. Lazerin yansıtıldığı baş kısmı oldukça büyük ve geniş olduğundan daha fazla bölgeye daha kısa sürede etki eder ve epilasyon yapılan bölgenin yakınındaki dokulara zarar vermez. Alexandrite lazer cihazları en büyük başarıyı açık ten rengine sahip kişilerde ve koyu renkli kıllarda gösterir. Kişiye uygulanan işlemden sonra tüyler anında yüzeyden uzaklaşır. Aynı zamanda içinde soğutucu özellik de barındırdığından kişi işlem esnasında ağrı hissetmez. Alexandrite lazer birçok avantajına karşın koyu ten rengine sahip kişilere risk teşkil edebilir. Bunun sebebi vücuttaki melaninin alexandrite lazerden gelen ışınları güçlü şekilde tutmasıdır. Dolayısıyla bu yöntemin açık renkli ciltler dışında kullanılması doğru olmaz. Bunun yanında Alexandrite lazer yönteminin uygulanacağı bölge de önem teşkil etmektedir. Zira yüz bölgesinde kullanıldığında kimi zaman ters etkiye sahip olup tüylerin azalmasına değil artmasına sebep olabilir. Bunun yanında omuz, kol ve sırt bölgelerinde bu lazerin efektifliği pek yüksek değildir. Diode Lazer: Diode lazer epilasyon cihazlarının dalga boyutu 810 nm'dir. Dalga boyu diğer lazer yöntemlerine kıyasla daha uzundur. Dolayısıyla bu tipteki lazer cihazları ten rengi koyu olan kişilerde de etkili sonuçlar verebilmektedir. Bununla birlikte diode lazer asıl olarak ince tüylerin ortadan kaldırılmasında oldukça etkili bir yöntemdir. Bu cihazın dalga boyu uzun olduğu için ciltte diğer lazer cihazlarına kıyasla daha derin bölgelere ulaşabilir. Bu özelliği sayesinde cildin derin bölgelerinde ve batık kılların bulunduğu bölgelerde başarılı sonuçlar verir. İşlem esnasında ağrıyı azaltmak amacıyla kişiye soğutucu jel uygulanır. Hem açık tenli hem de koyu tenli kişilere uygulanabilen bir lazer epilasyon yöntemidir.
 • Buz Lazer ™ ile epilasyon acısız, yan etkisiz ve hızlı bir uygulama olduğundan genital bölge epilasyonunda en çok tercih edilen cihazdır. Patentli ICE™ teknolojisi ile soğutma yapan başlık, acı hissini minimuma indirdiğinden yüksek doz enerji verilerej etkili sonuçlar alınmasını sağlar. -3 C°’ ye kadar soğutma yapan başlık özellikle ağrı eşiği düşük kişilerde konforlu epilasyon imkanı sunar.
 • Lazer epilasyonda lazer ışınları kıl köklerine kadar iletilir. Kıl kökleri cildin birkaç mm derinliğindedir ve dolayısıyla lazer ışınları hiçbir iç organa ulaşamaz. Yumurtalıklara hiçbir zarar vermediğinden kısırlık yapmaz. Ayrıca literatürde kısırlık yaptığına dair hiçbir bilimsel veri yoktur.
 • İşlemin ilk aşamasında kişiye uygun lazer cihazı seçilir. Kişiye işlem sırasında koruyucu gözlük takılır ve lazer cihazı çalıştırılır. Lazer cihazıyla derideki bölgeler tekli atışlar yapılarak taranır. Cihazdan yansıtılan lazer kıl köklerine iletilir ve kıl kökleri tahrip olur. İşlem sırasında kişinin rahat etmesi için deriye cihazın içerisinden soğuk hava uygulanır. Böylelikle işlem acısız ve yan etkisiz bir şekilde ilerler. Soğuk uygulaması yapıldığı için genellikle kişide kızarıklık görülmez. Ortaya çıkan kızarıklıklar ise kısa sürede iyileşir.

Göbek Bölgesi Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Göbek Bölgesi lazer epilasyon seans fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve size özel fiyatlandırma seçeneklerini öğrenmek için bize ulaşın. Uzman ekibimiz, ihtiyaçlarınızı değerlendirecek ve en uygun çözümü sunacaktır. Size özel fiyat bilgisi almak ve kaliteli hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçin. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla size en iyi deneyimi sunmak için buradayız.

Size Özel Fiyat Bilgisi Almak İçin Hemen Arayın veya Bize Mesaj Gönderin!

İletişim Formu | Telefon: +905528338285

Unutulmamalıdır ki, her bireyin ihtiyaçları farklıdır. Uzmanlarımız, size en uygun çözümü sunmak için sabırsızlıkla bekliyor!

Göbek Bölgesi Epilasyonu Yaptıranların Yorumları

Bu bölümde, Nefertiti Aesthetic'in Göbek Bölgesi hizmetini deneyimleyen müşterilerimizin kısa incelemelerini bulabilirsiniz. Gerçek müşteri deneyimleri ile ilgili bu incelemeler, size hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi sağlamak ve karar vermenize yardımcı olmak için paylaşılmıştır. İlgili incelemelere göz atarak, bizimle ilgili daha fazla bilgi edinebilir ve deneyimleriyle ilgili geribildirimleri keşfedeceksiniz.

Lazer Epilasyon: Göbek Bölgesi #hashtags

Tedaviler