Kaş Arası

Göz Alıcı Bakışlar İçin Nefertiti Estetik'te!

Nefertiti Aesthetic

Son Güncelleme Oca 30, 2024

Kaş Arası hakkında detaylı bilgi ve Nefertiti Aesthetics Alanya'nın Kaş Arası ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için sayfayı aşağı kaydırın.

Göz alıcı bakışlara sahip olmak artık çok daha kolay! Kaş arası bölgesindeki istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yolu, Nefertiti Estetik’in Kaş Arası Lazer Epilasyon hizmetidir.

Neden Kaş Arası Lazer Epilasyon?

Kaş arası bölgesindeki tüyler, yüz ifadesini belirleyen önemli bir detaydır. Ancak bu bölgedeki tüylerin sürekli olarak alınması veya tüy dökücü kremlerle kontrol altına alınmaya çalışılması, cilt hassasiyetine zarar verebilir. Kaş arası lazer epilasyon, bu bölgedeki tüyleri kalıcı olarak azaltarak, pürüzsüz ve bakımlı bir görünüm elde etmenin güvenli ve etkili bir yoludur.

Neden Nefertiti Estetik?

Nefertiti Estetik, kaş arası lazer epilasyon konusunda uzmanlaşmış deneyimli ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile öne çıkan bir güzellik merkezidir. Uygulamalarımızda Suprano Titanium Buz Lazer teknolojisini kullanarak, acısız, hızlı ve etkili bir lazer epilasyon deneyimi sunuyoruz.

Randevu Alın ve Bakışlarınızı İncelikle Şekillendirin!

Kaş arası lazer epilasyon ile bakışlarınıza zarif bir dokunuş katmak ve kalıcı sonuçlar elde etmek için Nefertiti Estetik’ten randevu almayı unutmayın. Web sitemizi ziyaret edin veya bizi arayarak uzman ekibimizden detaylı bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Göz alıcı bakışlarınızla büyüleyin, Nefertiti Estetik’te güzelliğin tadını çıkarın!

Kaş Arası içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve kayıt tarihindeki ve/veya öncesine dayanan verilerle hazırlanmıştır. Bu yazıda sunulan bilgiler, genel bir bilgi sağlama amacı taşır ve sağlık uzmanının bireysel değerlendirmesi yerine geçmez.

Sıkça Sorulan Sorular (FAQs): Kaş Arası Epilasyonu

Bu bölümde, Nefertiti Aesthetic'in Kaş Arası ile ilgili sıkça sorulan sorulara kısa cevaplar bulabilirsiniz. İlgili konularda daha fazla bilgi almak veya özel sorularınızı sormak için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

  • Tedavi sonrasında hafif bir kızarıklık görülebilir, ancak bu genellikle kısa süreli ve geçicidir.
  • Epilasyon lazerleri kıl kökünü hedef alırlar, dolayısıyla lazer ışınları vücutta yayılmazlar sadece uygulanıldığı bölge ve alan üzerinde reaksiyon gösterirler. Epilasyon lazeri sadece kıl kökünü hedef aldığı için vücutta diğer organlar üzerinde bir zarar teşkil etmezler. Hamilelerde ilk üç aylık dönemlerde yasaktır, lazer yapılamaz. Halk arasında diğer en çok konuşulan konulardan biri ise, genital bölgeye lazer uygulanması durumunda kısırlık olurmu? Yumurtalıklar açısından epilasyon lazer ışınları zararlı mıdır? Gibi soru ve endişelere sıklıkla rastlıyoruz. Lazer epilasyon cihazları yaklaşık 20 yıldır uygulanan bir yöntemdir, ve uzmanlar tarafından lazerin yumurtalığa yansıyabileceği ya da olumsuz etkileyebileceği bir durum kesinlikle görülmemiştir ve bunu ıspatlayacak bir yayında bulunmamaktadır. “Genital bölge lazer epilasyon” bir diğer adıyla “Özel bölge lazer epilasyon” uygulamalarında hassas bölge olduğundan alexandrite lazer ve klasik diode lazer cihazlarıyla kızarıklık, acı ve ağrı duyma veya hafif yanık oluşma gibi riskler mevcuttur. Bayanların doku itibariyle en hassas bölgesi olduğundan lazer epilasyon yaptıracaklar için yepyeni bir ihtimal daha var, Buz Lazer™ ile Genital Bölge Lazer Epilasyon.
  • Ağda, jilet, tüy dökücü kremler gibi yöntemler genital bölgede kıl dönmesi, batık ve renk koyulaşmasına neden olabilmekte. Bu nedenle genital bölge lazer epilasyonuna ilgi artıyor. Ancak günümüzde birçok kişi acıtır korkusuyla genital bölgeye lazer epilasyon yaptırmaktan kaçınıyor. Genital bölgede kıllar vücudun diğer bölgelerine oranla daha yoğun ve daha koyu renklidir. Bu nedenle klasik lazer epilasyon cihazlarıyla genital bölge daha ağrılıdır. Yeni nesil lazer epilasyon cihazı Buz Lazer ™, patentli ICE ™ teknolojisi ile -3 C°’ ye kadar soğutma yapabilen bir başlık ile uygulanıyor ve başta genital bölge olmak üzere tüm vücutta acısız bir epilasyona olanak tanıyor.
  • Lazer epilasyonda lazer ışınları kıl köklerine kadar iletilir. Kıl kökleri cildin birkaç mm derinliğindedir ve dolayısıyla lazer ışınları hiçbir iç organa ulaşamaz. Yumurtalıklara hiçbir zarar vermediğinden kısırlık yapmaz. Ayrıca literatürde kısırlık yaptığına dair hiçbir bilimsel veri yoktur.
  • Lazer epilasyonun kaç seans süreceği işlemin yapıldığı bölgeye ve kıl yapısına göre değişiklik gösterir. Ancak çoğu durumda işlem 6 saat sürer. Yüz, ense ve kol gibi ince tüylerin bulunduğu bölgelerde seans sayısı 10 a çıkabilir. Seanslar ortalama 1.5 - 2 ayda bir yapılır. Yüz bölgesinde ise bu süre ayda 1'e iner. Koltuk altı, bikini bölgesi ve alt bacak 4 - 8 seans arası sürer. Kol ve sırt bölgeleri ise geniş yapıya sahip olduklarından dolayı 6 - 12 seans arası sürebilir. Genel olarak koyu renkli tüyler lazer yöntemiyle daha kolay yok edilir. Açık renkli tüyler daha az melanin barındırdığı için lazeri de daha az emerler. Bu yüzden açık renkli tüyleri olan kişilerde işlem süresi uzayabilir.

Kaş Arası Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Kaş Arası lazer epilasyon seans fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve size özel fiyatlandırma seçeneklerini öğrenmek için bize ulaşın. Uzman ekibimiz, ihtiyaçlarınızı değerlendirecek ve en uygun çözümü sunacaktır. Size özel fiyat bilgisi almak ve kaliteli hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçin. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla size en iyi deneyimi sunmak için buradayız.

Size Özel Fiyat Bilgisi Almak İçin Hemen Arayın veya Bize Mesaj Gönderin!

İletişim Formu | Telefon: +905528338285

Unutulmamalıdır ki, her bireyin ihtiyaçları farklıdır. Uzmanlarımız, size en uygun çözümü sunmak için sabırsızlıkla bekliyor!

Kaş Arası Epilasyonu Yaptıranların Yorumları

Bu bölümde, Nefertiti Aesthetic'in Kaş Arası hizmetini deneyimleyen müşterilerimizin kısa incelemelerini bulabilirsiniz. Gerçek müşteri deneyimleri ile ilgili bu incelemeler, size hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi sağlamak ve karar vermenize yardımcı olmak için paylaşılmıştır. İlgili incelemelere göz atarak, bizimle ilgili daha fazla bilgi edinebilir ve deneyimleriyle ilgili geribildirimleri keşfedeceksiniz.

Lazer Epilasyon: Kaş Arası #hashtags

Tedaviler