Tüm Vücut

Kalıcı Güzelliği Nefertiti Estetik ile Keşfedin!

Nefertiti Aesthetic

Son Güncelleme Oca 30, 2024

Tüm Vücut hakkında detaylı bilgi ve Nefertiti Aesthetics Alanya'nın Tüm Vücut ile ilgili ayrıcalıklarını incelemek için sayfayı aşağı kaydırın.

Güzelliği kalıcı kılmak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak artık çok daha kolay! Tüm vücut lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden kurtulun ve Nefertiti Estetik’in uzman dokunuşlarıyla güzellikte yeni bir boyuta geçin.

Neden Tüm Vücut Lazer Epilasyon?

Tüm vücut lazer epilasyon, vücudun farklı bölgelerindeki istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en etkili ve konforlu yoludur. Geleneksel yöntemlerle uğraşmak yerine, tüm vücut lazer epilasyon ile cildinizde pürüzsüzlüğü uzun süre koruyabilirsiniz. Suprano Titanium Buz Lazer teknolojisi ile uygulanan tüm vücut lazer epilasyon, acısız, hızlı ve etkili bir deneyim sunar.

Neden Nefertiti Estetik?

Nefertiti Estetik, tüm vücut lazer epilasyon konusunda uzmanlaşmış deneyimli ekibi ve modern teknolojisi ile öne çıkan bir güzellik merkezidir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kişiselleştirilmiş hizmet anlayışı ile her müşterisinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunar.

Randevu Alın ve Kalıcı Güzelliğin Tadını Çıkarın!

Eğer siz de istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyorsanız, Nefertiti Estetik’ten tüm vücut lazer epilasyon hizmeti alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaret edin veya bizi arayarak randevu oluşturun.

Kalıcı güzelliğin keyfini çıkarmak için Nefertiti Estetik her zaman yanınızda!

Tüm Vücut içeriğimiz yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve kayıt tarihindeki ve/veya öncesine dayanan verilerle hazırlanmıştır. Bu yazıda sunulan bilgiler, genel bir bilgi sağlama amacı taşır ve sağlık uzmanının bireysel değerlendirmesi yerine geçmez.

Sıkça Sorulan Sorular (FAQs): Tüm Vücut Epilasyonu

Bu bölümde, Nefertiti Aesthetic'in Tüm Vücut ile ilgili sıkça sorulan sorulara kısa cevaplar bulabilirsiniz. İlgili konularda daha fazla bilgi almak veya özel sorularınızı sormak için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

  • Vücudun diğer bölgelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar dışında genital bölge özel bir bakım gerektirmez. Buz Lazer™ ile epilasyondan sonra 24 saat boyunca sıcak duş almamak, saunaya girmek, uygulama bölgesini tahriş edebilecek sıkı çamaşır giymemek yeterlidir. Uygulama merkezinin önereceği nemlendirici bir krem veya losyon cildi yatıştırmak amaçlı kullanılabilir.
  • İşlemin ilk aşamasında kişiye uygun lazer cihazı seçilir. Kişiye işlem sırasında koruyucu gözlük takılır ve lazer cihazı çalıştırılır. Lazer cihazıyla derideki bölgeler tekli atışlar yapılarak taranır. Cihazdan yansıtılan lazer kıl köklerine iletilir ve kıl kökleri tahrip olur. İşlem sırasında kişinin rahat etmesi için deriye cihazın içerisinden soğuk hava uygulanır. Böylelikle işlem acısız ve yan etkisiz bir şekilde ilerler. Soğuk uygulaması yapıldığı için genellikle kişide kızarıklık görülmez. Ortaya çıkan kızarıklıklar ise kısa sürede iyileşir.
  • Lazer epilasyonda lazer ışınları kıl köklerine kadar iletilir. Kıl kökleri cildin birkaç mm derinliğindedir ve dolayısıyla lazer ışınları hiçbir iç organa ulaşamaz. Yumurtalıklara hiçbir zarar vermediğinden kısırlık yapmaz. Ayrıca literatürde kısırlık yaptığına dair hiçbir bilimsel veri yoktur.
  • 1) Epilepsi hastaları lazer epilasyon uygulaması için uygun değildir. 2) Günümüz teknolojileri ile beyaz kılların lazer epilasyonunu mümkün kılan hiçbir lazer epilasyon cihazı yoktur. 3) Lazer epilasyon seanslarına düzenli gitmek gerekir. Seanslar aksatıldığı takdirde, kıl köklerinin yeniden güçlenebileceği unutulmamalıdır. 4) Lazer Epilasyonun mutlaka FDA onayına sahip cihazlarla yaptırılması hususunda bilgilendirme yapan uzmanların uyarılarını dikkate alınız. Aksi takdirde ciltte kalcıı hasarlar oluşabileceğini unutmayınız. 5) Lazer epilasyon yaptırmaya karar verdiğinizde, uygulama yapılacak cihazı araştırınız. FDA onayı olup olmadığını, Sağlık Bakanlığı ÜTS sisteminde kayıtlı olup olmadığını öğreniniz. Özellikle merdiven altı tabir edilen yerlerden ve  hiçbir güvenlik kaydı bulunmayan cihazlarla uygulama yapan yerlerden kaçınınız.
  • Lazer epilasyon sonrasında işlem yapılan bölgeye buz uygulamak veya bölgeyi soğuk hava akımının önünde tutmak kişiyi rahatlatır. Aynı zamanda deride kızarıklık ve şişlik oluşmasının önüne geçer. Bunun yanında bölgeye çeşitli nemlendirici kremler sürülebilir. Lazer uygulanan bölge mümkün olduğunca güneş ışığından uzak tutulmalı ve sıcak suyla temas ettirilmemelidir. Aynı zamanda bölge tere maruz kalmamalıdır. Kişi seans aralarında mümkün olduğunca solaryum veya güneş ile bronzlaşma gibi aktivitelerden uzak durmalıdır. İlk seanslardan sonra tüylerin tamamen kaybolmaması normaldir. Bu bölgede tekrar çıkan tüyler geri kesilmemeli, bölge tahriş edilmemelidir.

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Tüm Vücut lazer epilasyon seans fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve size özel fiyatlandırma seçeneklerini öğrenmek için bize ulaşın. Uzman ekibimiz, ihtiyaçlarınızı değerlendirecek ve en uygun çözümü sunacaktır. Size özel fiyat bilgisi almak ve kaliteli hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçin. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla size en iyi deneyimi sunmak için buradayız.

Size Özel Fiyat Bilgisi Almak İçin Hemen Arayın veya Bize Mesaj Gönderin!

İletişim Formu | Telefon: +905528338285

Unutulmamalıdır ki, her bireyin ihtiyaçları farklıdır. Uzmanlarımız, size en uygun çözümü sunmak için sabırsızlıkla bekliyor!

Tüm Vücut Epilasyonu Yaptıranların Yorumları

Bu bölümde, Nefertiti Aesthetic'in Tüm Vücut hizmetini deneyimleyen müşterilerimizin kısa incelemelerini bulabilirsiniz. Gerçek müşteri deneyimleri ile ilgili bu incelemeler, size hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi sağlamak ve karar vermenize yardımcı olmak için paylaşılmıştır. İlgili incelemelere göz atarak, bizimle ilgili daha fazla bilgi edinebilir ve deneyimleriyle ilgili geribildirimleri keşfedeceksiniz.

Lazer Epilasyon: Tüm Vücut #hashtags

Tedaviler